Studenckie Koło Naukowe Ochrony Danych Osobowych

Strona główna

Cześć wszystkim!
 
Jesteśmy Studenckim Kołem Naukowym Ochrony Danych Osobowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Witamy Was na naszej stronie!
 
Nasze koło powstało z pasji do nauki oraz troski o prywatność. Naszym celem jest podnoszenie świadomości na temat ochrony danych osobowych oraz edukowanie społeczeństwa w tej dziedzinie. Wierzymy, że każdy z nas powinien mieć kontrolę nad swoimi danymi i wiedzieć, jak są one wykorzystywane. Naszym działaniom patronuje prof. dr hab. Arkadiusz Lach
 
Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie dzielimy się wiedzą. W naszej działalności kładziemy nacisk na badania naukowe, organizowanie szkoleń i warsztatów, a także akcji informacyjnych. Nasze koło składa się z ambitnych studentów o różnych zainteresowaniach, ale z jednym wspólnym celem - ochroną prywatności i danych osobowych.
 
Zapraszamy Was do śledzenia naszej strony na Social Media, gdzie będziemy publikować informacje o naszych projektach, wydarzeniach i nowościach związanych z ochroną prywatności. Zachęcamy także do włączenia się w nasze działania.
 
Bądźcie z nami i razem chrońmy prywatność!
Studenckie Koło Naukowe Ochrony Danych Osobowych